[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری، یکی از اصلی ترین نیاز های بازار کار است که با یادگیری حسابداری می توانید در شرکت های مالی، بانک ها، شرکت های دانش بنیان و هرکجا که نیاز به حسابرسی داشته باشند استخدام و مشغول به کار شوید.

اهمیت آموزش حسابداری

امروزه در هر شرکت و کسب و کارهای فیزیکی بحث مدیریت منابع مالی بسیار اهمیت دارد و همه این شرکتها به دنبال افراد متخصصی هستند که بتوانند موارد مالی خود را به آنها واگذار کنند و خیالشان از انجام شدن صحیح آنها راحت شود. به همین علت رشته هایی مانند حسابداری امروزه بسیار پر طرفدار و پر درخواست شده اند اگر نگاهی به آگهی های استخدامی در روزنامه‌ها به اندازید، می توان گفت بیش از نیمی از آگهی ها به دنبال افراد متخصص در زمینه حسابداری می باشند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3206″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

سرفصل های دوره آموزش حسابداری

  • آموزش کامل حسابداری مالی ۱
  • آموزش حسابداری مالی ۲ در حد متوسط
  • آموزش کامل مالیات و قانون های آن
  • آموزش کامل تجارت و تکنیک های آن
  • آموزش اکسل برای استفاده در حسابداری
  • آموزش نرم افزار هلو
  • آموزش نرم افزار پارسیان
[/vc_column_text][vc_column_text]

آموزش کامل نرم افزار اکسل

یکی از مواردی که در امور مالی کار ما را آسان می‌کند استفاده از ابزارها در حین محاسبات است. اگر بخواهیم تمامی محاسبات را با استفاده از ذهن انجام دهیم ممکن است در مواقعی خطاهایی از ما سر بزند و رفته رفته آنها تبدیل به بحران شوند. در چنین مواقعی نرم افزارهایی مانند اکسل به کمک ما می آیند تا بتوانیم فرایند محاسبات را سریع‌ تر و بدون خطا انجام دهیم. آموزشگاه صداقت یکی از برترین برگزار کنندگان دوره های آموزش کامپیوتر می باشد. اکسل که یکی از نرم‌افزارهای پرمخاطب کامپیوتر است یکی از مهمترین سرفصل های دوره آموزش حسابداری مقدماتی در آموزشگاه صداقت است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

آموزشگاه صداقت یکی از برترین برگزار کنندگان دوره های آموزش چرتکه، آموزش رباتیک، آموزش کامپیوتر و آموزش زبان در ایران می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]