آموزشگاه کامپیوتر

آموزش کامپیوتر

آموزش کامپیوتر یکی از نیاز های اصلی برای هر فرد در زندگی می باشد. آموزش کامپیوتر می تواند زندگی شمارا از آن حالت سنتی به حالت اتوماتیک و الکترونیکی تبدیل کند. در ادامه قصد داریم به دوره آموزشی کامپیوتر در مجتمع آموزشی صداقت بپردازیم.

آموزش کامپیوتر حرفه ای

اهمیت آموزش کامپیوتر

در دنیای حاظر تمامی فرایند ها را میتوان تقریبا با کامپیوتر انجام داد. از خرید های اینترنتی گرفته تا محاسبات سنگین و طاقت فرسا که رایانه با یک کلیک برای ما انجام می دهد. اگر شمه به خوبی دوران یادگیری کامپیوتر را بگذرانید در آینده میتوانید بسیاری از نیاز های روزمره خود را تنها با چند کلیک بدون نیاز به حضور دیگران انجام دهید. در نمونه ای از آن میتوان به خدمات و کار های بانکی اشاره کرد، که اگر شما کار با کامپیوتر را به خوبی بلد باشید دیگر نیازی به حضور در بانک نخواهید داشت. 

همچنین اگر بخواهید در هر شرکتی استخدام شوید یکی از اصلی ترین نیاز آنها آشنایی فرد با کامپیوتر و در موارد بهتر آشنایی فرد با ICDL است. ما در آموزشگاه صداقت در زمینه های آموزش چرتکه و آموزش کار با کامپیوتر دوره های تخصصی بسیاری داریم که می توانیم از شما در پایان دوره یک ابر قدرت در زمینه کامپیوتر بسیازیم. سطح رضایت دانش آموختگان ما گویای کیفیت کاری مجموعه آموزشی ما می باشد.

آموزش گرافیک

آموزش فتوشاپ Photoshop

آموزش ایندیزاین InDesign

آموزش کورل دراو CorelDRAW

آموزش ایلوستریتور illustrator

آموزش شبکه و سخت افزار

آموزش شبکه عملی دوره کامل (ویژه)

آموزش مدیریت شبکه عملی (ویژه)

آموزش نت ورک پلاس +Network

آموزش شبکه عملی MCSE 2012

آموزش شبکه سیسکو CCNA

آموزش سخت افزار عملی +A (ویژه)

دوره های پایه و اداری کامپیوتر

آموزش ICDL با مدرک فنی و حرفه ای

آموزش ICDL پیشرفته (ویژه مشاغل)

آموزش Word,Excel (ویژه مشاغل)

آموزش تایپ ده انگشتی (تضمینی)

آموزش حسابداری عملی (مشاغل)

آموزش منشی گری حرفه ای

آموزش رییس دفتر حرفه ای

آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی

آموزش مدیریت و مربیگری فنی‌حرفه ای

مجتمع آموزشی صداقت با ارائه برترین متدهای آموزشی در زمینه های آموزش چرتکه، آموزش زبان، چرتکه فارسی، آموزش حسابداری و سایر آموزش ها خدمات خود را ارائه می کند.

ثبت نام در مسابقات
برای ثبت نام در مسابقات بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید .
ثبت نام