[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش رباتیک

آموزش رباتیک امروزه جزو پر طرفداترین دوره های آموزشی شده است؛ همچنین علاقه نوجوانان به یادگیری رباتیک نیز چندین برابر شده است. آموزشگاه صداقت یکی از برترین برگزار کنندگان دوره های آموزشی رباتیک در ایران است و تا کنون توانسته افتخارات خوبی را در این زمینه کسب نمیاد.

اهمیت یادگیری رباتیک

هرچه به سمت آینده حرکت می کنیم تکنولوژی ها پیشرفته تر خواهند شد و دست انسان از دخالت در آنها کوتاه تر می شود. آری این ربات ها هستند که امروزه بسیاری از فعالیت های سخت ما انسان هارا بر عهده دارند و دیگر نیاز به دخالت ما انسان ها نمی باشد.

روزانه چندین میلیون عمل جراحی در دنیا توسط ربات ها انجام می شود؛ روزانه چندین قطعه دستگاه ماشین ، توسط ربات ها ساخته می شوند. به نوعی میتوان گفت تا چندسال آینده دیگر انسان ها تنها خواهند نشست و این ربات ها هستند که کار های ما را انجام می دهند.با توجه به استفاده زیاد از آنها در حال حاظر و آینده ، پس آموزش رباتیک خالی از لطف نخواهد بود. 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3167″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

تاثیر آموزش رباتیک در خلاقیت

یادگیری رباتیک شمارا مجبور به فکر کردن میکند! یکی از مزیت های آموزش رباتیک این است که شما بدون فکر کردن نمی توانید در آن فعالیت کنید و همین مورد رفته رفته به قوی تر شدن ذهن و پرورش خلاقیت شما کمک میکند. آموزشگاه صداقت برای هر گروه سنی فضای مناسب با آنها را فراهم کرده است تا بتوانند خلاقیت و ذهن خود را به خوبی رشد دهند.

یادگیری رباتیک و هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یکی از اصلی ترین رشته های دانشگاهی برای علاقمندان به آموزش کامپیوتر است. نکته قابل توجه در هوش مصنوعی ارتباط کامل آن با رباتیک است. یعنی اگر بات ها نباشند هوش مصنوعی هم وجود نخواهد داشت. درواقع متخصصان هوش مصنوعی ، به ربات ها قدرت یادگیری و فکر کردن می دهند ت بتوانند مانند ما انسان ها در زمان مشخص تصمیم صحیح بگیرند. در حال حاظر این دو علام قدرتمند مکمل یکدیگر شده اند و بخش اعظمی از دانشگاه های بزرگ دنیای به یادگیری رباتیک برای کودکان و هوش مصنوعی پرداخته اند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3170″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

آموزش رباتیک و برنامه نویسی

برنامه نویسی هم مانند هوش مصنوعی یکی از رشته های پر مخاطب در دانشگاه ها است. تفاوت ارتباط رباتیک با هوش مصنوعی و رباتیک با برنامه نویسی در این است که در اینجا رباتیک بدون برنامه نویسی چیزی برای ارائه نخواهد داشت. علم برنامه نویسی جزو سخت ترین رشته های تحصیلی می باشد و یادگیری آن کمی زمان بر و سخت است. اما با آشنایی رباتیک ، ذهن شما نرم تر شده و بسیار راحت تر می توانید به آموزش برنامه نویسی بپردازید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

آموزشگاه صداقت یکی از برترین آموزشگاه ها در زمینه آموزش چرتکه، آموزش رباتیک، آموزش کامپیوتر و آموزش حسابداری می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]