شرکت پویا ابتکار برتر صداقت

شرکت پویا ابتکار برتر صداقت

در سال 1394 شرکت پویا ابتکار برتر صداقت به مدیریت مهندس جعفرزاده به شماره ثبت 1785 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه توزیع و خرید و فروش و صادرات و واردات انواع پک های آموزشی از قبیل چرتکه و رباتیک و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی شروع کرد و ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور و اخذ نمایندگی کمپانیهای معتبر خارجی و داخلی و انعقاد قرار داد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی نموده است .

مجتمع آموزشی صداقت

مجتمع آموزشی صداقت

در سال 1385 مجتمع آموزشی صداقت به مدیریت خانم مهندس مرادی با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای  کشور تاسیس شد و در ابتدا با اخذ رشته صنایع دستی و هنر و رشته فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرد و در سالهای بعد در رشته های حسابداری ،خدمات آموزشی، زبان و مجری دیپلم های کار و دانش آموزش و پرورش و مهارتهای فنی و حرفه ی TEFمی باشد .این مجتمع دعلاوه بر مدیریت سالها به عنوان مربی در رشته های فناوری و اطلاعات ،خدمات آموزشی و صنایع دستی و هنر تدریس داشته است و با آموختن علم MBAدر گرایش استراتژیک مجتمع خود را با روشهای نوین جهانی مدیریت می کند .

آموزشگاه صداقت

چرا آموزشگاه صداقت؟

آموزشگاه صداقت با سالها تجربه و محیطی آرام و مجهز به سیستم های پیشرفته و با کادری متخصص و با مهندسین مجرب در رشته های کاربردی مفتخر به آموزش و آزمون می باشد. صداقت با آموزش نیروهای متخصص جهت بازار کار در بازار و اجتماع و سازمانهای دولتی و خصوصی خود را جز خانواده کار آفرینان قرارخواهد داد. سئو در اصفهان

صداقت با آموزش دانش آموزان دیپلم ردی و تمام کسانی که بدلایلی موفق به اخذ دیپلم تحصیلی نشده اند افتخار دارد که عضو کوچک فرهنگیان است. آموزشگاه صداقت با آموزش دورهای تخصصی و اعطاء مدرک بین المعللی به کار آموزان خود با اهدافی بزرگ در عرصه جهانی برای شما برنامه دارد.

موسسه ویرا دانش صداقت

موسسه ویرا دانش صداقت

در سال 1395 موسسه ویرا دانش صداقت به مدیریت خانم مهندس مرادی با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور تاسیس شد و در ابتدا با اخذ رشته رشته فناوری اطلاعات و مجری دیپلم های کار و دانش فعالیت خود را آغاز کرد. آموزش چرتکه و چرتکه فارسی را با ما همراه باشید.