آموزش مربیگری رباتیک

-۱۷%
قیمت اصلی ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ بود.قیمت فعلی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ است.
-۱۷%
قیمت اصلی ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ بود.قیمت فعلی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ است.
-۱۷%
قیمت اصلی ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ بود.قیمت فعلی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ است.
-۱۷%
قیمت اصلی ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ بود.قیمت فعلی ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ﷼ است.
-۴%
ناموجود
قیمت اصلی ۱۱,۲۷۵,۰۰۰ ﷼ بود.قیمت فعلی ۱۰,۸۲۴,۰۰۰ ﷼ است.

آموزش رباتیک چیست؟

رشته رباتیک در واقع رشته ای است که در آن مفاهیم و مبانی علم رباتیک آموزش داده می شود. در این رشته اصول برنامه نویسی، کد نویسی، طراحی ربات ها، برنامه ریزی آن ها و نحوه ساخت و کار با آن ها آموزش داده می شود.

رباتیک شاخه ای میان رشته ای از علوم و مهندسی کامپیوتر است.

آموزش رباتیک صداقت

خرید دوره های آموزش مربیگری رباتیک

شرکت پویا ابتکار برتر صداقت ارائه دهنده دوره های آموزش رباتیک در دو زیر شاخه مهندسی خلاقیت و کنترل بات به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. متقاضیان گرامی می توانند دوره ها را با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره ۰۹۰۵۸۴۱۸۷۱۳ خریداری نمایند.

پانی لند موتور سیکلت آموزش رباتیک

انواع دوره های آموزش مربیگری رباتیک

دوره های آموزش مربیگری رباتیک ارائه شده توسط شرکت پویا ابتکار برتر صداقت، دوره مربیگری کنترل بات و دوره مربیگری مهندسی خلاقیت (پانی لند) می باشد. این دوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری در سراسر کشور ارائه می گردد.

ویژگی های دوره های آموزشی رباتیک صداقت

با گذراندن دوره های آموزش مربیگری رباتیک صداقت می توانید مدرک مربیگری معتبر دریافت کرده و در سراسر کشور، این دوره ها را برای دانش آموزان برگزار کنند.

شرایط اخذ مدرک پایانی رباتیک

  • شرکت در دوره های مربیگری رباتیک پویا ابتکار برتر صداقت
  • قبولی در آزمون
  • داشتن حداقل ۱۸ سال سن

مزایای آموزش رباتیک

  • ایجاد علاقه به موضوعات علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات
  • مهارت های برنامه نویسی را تقویت می کنند
  • حل مسئله و کار گروهی را می آموزید
  • خلاقیت را توسعه می دهند و آموزش های عملی دریافت می کنند
  • کنجکاوی را برانگیخته و یادگیری را سرگرم کننده می کند

آموزش رباتیک پانی لند

آموزش رباتیک برای چه سنی مناسب است؟

رباتیک برای گروه سنی ۳ سال به بالا مناسب می باشد. دوره های رباتیک پویا ابتکار برای دو گروه سنی ۳ تا ۸ سال (پانی لند) و ۹ تا ۱۵ سال (کنترل بات) طراحی شده است.

آموزش رباتیک  به کودکان

تکنولوژی روز به روز در حال تغییر و گسترش است و نحوه انجام کار انسان ها در مشاغل مختلف را تغییر می دهد. رباتیک یکی از فناوری هایی است که سناریوی صنعتی جهان را تغییر می دهد و روز به روز از رباتیک استفاده های بیشتری در مشاغل مختلف ( از جمله کارخانه جات، ربات های دستیار پزشک، ربات های هنرمند، ربات های ورزشکار) می شود .

کنترل بات آموزش رباتیک

رباتیک، به عنوان یک علم، جذاب و سرگرم کننده ، اما بسیار آینده دار است و در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است، بنابراین تمام کودکان باید رباتیک را بیاموزند تا هم با تکنولوژی های نوین و کاربرد آن ها آشنا شوند و هم لذت ساخت ربات ها و سرگرم شدن با آن ها را بچشند.

تاثیر رباتیک بر یادگیری کودکان

ما در عصر آموزش پویا زندگی می کنیم. با یک برنامه رباتیک خوب، کودکان مفاهیم علوم و ریاضیات را می آموزند که در حالت عادی و بدون کمک رباتیک، درک و یادگیری آن ها بسیار سخت به نظر می رسد. این مفاهیم به کودکان کمک می کند تا با دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند و انواع نظریه های علمی را که باعث عملکرد ربات می شود، درک کنند.

کنترل بات قورباغه آموزش رباتیک

کودکان ممکن است استفاده از الکتریسیته برای تولید نیرو، مفاهیم نیرو و کشش و اشکال هندسی مختلف را در تلاش برای ساخت یک ربات بیاموزند. این می تواند به تنهایی یکی از مهم ترین فایده آموزش رباتیک به کودکان باشد.

سوالات متداول

چرا آموزش رباتیک به کودکان مهم است؟

از آنجایی که کودکان به ساخت چیز های جدید و تکنولوژی علاقه بسیار زیادی دارند. رباتیک کودکان باعث می شود کودک در زمینه فنی و عملی بهتر عمل کند. مهم تر از آن، مهارت هایی را به کودک می آموزد که به او کمک می کنند در آینده در اکثر رشته ها و زمینه ها موفق شود.

دوره های رباتیک را کجا آموزش ببینیم؟

برای آموزش مربیگری رباتیک می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره ۰۹۰۵۸۴۱۸۷۱۳ نسبت به ثبت نام و شرکت در دوره اقدام نمایید.

کنترل بات شامل ۳ ترم مربیگری که هر ترم دارای مدرک مربیگری مجزا (مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی) می باشد.

مهندسی خلاقیت (پانی لند) شامل یک دوره مربیگری همراه با مدرک مربیگری معتبر می باشد.

آموزش رباتیک